int(15873)
021-58426 مشاوره رایگان
آی تی هوم / اخبار آی تی / تکنولوژی ASUS Tru2Life چیست؟

تکنولوژی ASUS Tru2Life چیست؟

نویسنده: جواد حسنخانی
112 بازدید 4 دقیقه

Asus Tru2Life Video چیست ؟

ASUS درکنار برندهای معتبری مانند LG ,SAMSUNG ,Panasonic در زمینه تولید مانیتور از پیشگامان این صنعت به حساب می آید. همیشه با ارائه نوآوری های خاص خود کمک به بهبود صنعت تکنولوژی کرده است. در زمینه تولید مانیتور نیز با ارائه دو نوآوری کمک شایانی در بهیود تصاویر در مانیتورهای خود نموده است. این دو نوآوری ASUS Splendid و ASUS Tru2Life Video است.

ASUS Tru2Life Video  یک فناوری اختصاصی برای بهبود تصاویر ویدیوئی است که مشابه با تلویزیون‌های پیشرفته عمل می‌کند. این نرم‌افزار از الگوریتم هوشمند خود، برای بهینه سازی شفافیت و کنتراست هر یک از فریم‌های ویدیوئی بهره می‌برد.

Tru2Life می‌تواند به طور هوشمندانه بیش از یک میلیون، اندازه وضوح در هر فریم را بهینه کند. الگوریتم های هوشمند در ASUS Tru2Life Video، نمودار هیستوگرام برای هر پیکسل ویدئویی را در هر فریم را تجزیه و تحلیل می‌کنند، سپس به طور هوشمندانه میزان روشنایی و مقادیر سطح سیاه را تنظیم می‌کنند.

بطور خلاصه هر زمان که کامپیوتر شما یک تصویر ویدیو را به مانیتور می‌فرستد، ASUS Tru2Life Video هر یک از پیکسل‌ها را در تمام فریم‌ها تحلیل می‌کنند و روشنایی وشفافیت آن را بطور مستقل تنظیم می‌نماید و در نهایت ۲۰۰ درصد کیفیت تصویر افزایش می یابد.به همین دلیل ویدیوها تمیزتر، با جزییات بیشتر و واقعی‌تر دیده می‌شوند.

دیدگاه