مشخصات فنی
| وزن : | 3.9Kg |
|---|---|
| برند : | ال جی – LG |
| ابعاد صفحه نمایش : | (597 × 336)mm |
| ابعاد با پایه : | (614 × 464 × 274)mm |
| تنظیم چرخش افقی : | 20 درجه تنظیم چرخش افقی |
| تنظیم چرخش عمودی : | 0° ~ 90° |
| تنظیم شیب : | 15°+ ~ 5°- |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| رنگ | مشکی |
| اندازه صفحه نمایش : | 27Inch |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 240Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| زمان پاسخ گوئی : | 1ms |
| شدت روشنائی : | 320Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 16.7 میلیون رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1000:1 |
| فضای رنگی sRGB : | 99% |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت (VGA) | ندارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 2 |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 45W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| فناوریها : | Adaptive SyncAMD FreeSyncFlicker freeHDCPBlack StabilizerCrosshairDynamic Action SyncGame ModeMega ContrastNVIDIA G-Sync Compatible |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | ندارد |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |


















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.