مشخصات فنی
| وزن : | 3.8Kg |
|---|---|
| برند : | ال جی – LG |
| ابعاد صفحه نمایش : | (335 × 596)mm |
| ابعاد با پایه : | (613 × 459 × 293)mm |
| تنظیم چرخش افقی : | قابلیت تنظیم چرخش افقی ندارد |
| تنظیم چرخش عمودی : | 0° ~ 90° |
| تنظیم شیب : | 20°+ ~ 5°- |
| تنظیم ارتفاع : | دارای قابلیت تنظیم ارتفاع |
| قابلیت نصب دیواری : | دارد |
| رنگ | سفید |
| اندازه صفحه نمایش : | 27Inch |
| نوع طراحی صفحه : | صاف(تخت) |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | Ultra HD 4K (3840 × 2160) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| نسبت تصویر : | 16:9 |
| زمان پاسخ گوئی : | 5ms |
| شدت روشنائی : | 400Nits |
| رنگهای قابل نمایش : | 1.07 میلیارد رنگ |
| نسبت کنتراست استاتیک : | 1200:1 |
| فضای رنگی DCI-P3 : | 95% |
| پورت HDMI : | 2 |
| پورت DisplayPort : | 1 |
| پورت (VGA) | ندارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | ندارد |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | ندارد |
| پورت DVI : | ندارد |
| پورت USB Type-C : | ندارد |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| توان مصرفی در حالت روشن : | 24W |
| توان مصرفی در حالت Standby : | 0.5W |
| فناوریها : | AMD FreeSyncFlicker free3-side Virtually Borderless DesignBlack StabilizerColor CalibratedColor WeaknessDual ControllerDynamic Action SyncGame ModeHDR EffectReader ModeSmart Energy SavingSuper Resolution+Wide Color Gamut |
| وبکم : | بدون وبکم |
| اسپیکر : | ندارد |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی |




















هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.