مشخصات فنی
| ابعاد محصول : | 490*411*45 میلیمتر |
|---|---|
| وزن : | 5.9Kg |
| جنس بدنه : | پلی کربنات+ABS |
| پارت نامبر : | BA260M |
| سازنده پردازنده : | Intel |
| نسل پردازنده : | نسل 11 اینتل |
| سری پردازنده : | Core i5 |
| مدل پردازنده : | 11500B |
| تعداد کل هسته ها : | 6 |
| تعداد هسته مجازی(تِرِد) : | 12 |
| بازه فرکانس پردازنده : | 3.3 – 4.6 GHz |
| حافظه Cache : | 12MB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 16GB |
| نوع حافظه RAM : | DDR4 |
| پهنای باند BUS : | 3200MT/s |
| حداکثر ظرفیت ارتقا RAM : | 16GB |
| حافظه داخلی : | 1TB |
| سرعت چرخش Head : | 5400 |
| ظرفیت حافظه SSD : | 256GB |
| نوع حافظه SSD : | M.2 NVMe |
| رابط حافظه SSD : | PCIe® 3.0 |
| سازنده چیپست گرافیکی : | Intel |
| مدل گرافیک یکپارچه : | intel UHD Graphic |
| اندازه صفحه نمایش : | 21.5Inch |
| نوع پنل صفحه نمایش : | IPS |
| دقت صفحه نمایش : | FULL HD (1920 × 1080) |
| نرخ نوسازی تصویر : | 60Hz |
| سطح صفحه نمایش : | Matte |
| صفحه نمایش لمسی : | ندارد |
| توضیحات تکمیلی صفحه نمایش : | روشنائی 250 Nitsزاویه دید 178 درجهفضای رنگی sRBG 100%نسبت تصویر 16:9 |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.1 |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 5 (802.11ac) (Dual band) 2 × 2 |
| پورت شبکه : | دارد |
| تعداد پورت USB 2.0 : | 2 |
| تعداد پورت USB 3.0 و بالاتر : | 3 |
| پورت USB Type-C : | 1 |
| پورت ThunderBolt/USB 4 : | 1 |
| پورت HDMI : | 1 |
| پورت هدفون : | دارای پورت هدفون |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | دارد |
| حسگرها : | فاقد حسگر اثر انگشت |
| وبکم : | دارای وبکم |
| توضیحات وبکم : | HD(720P) |
| اسپیکر : | دارد |
| درایو نوری : | ندارد |
| اقلام همراه : | کیبورد و ماوس بی سیم |
| سیستم عامل : | ندارد |
| رده کاربری : | اداریمدیریتیمهندسی |
| گارانتی | 24 ماه گارانتی سازگار |




























هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.