مشخصات فنی
| ضریب شکل | تبلت (Tablet computer) |
|---|---|
| توضیحات بدنه : | پشت آلومینیومجلو شیشهفریم آلومینیوم |
| درجه حفاظتی : | IP68 (ضد آب – ضد گرد و غبار) |
| رنگ | خاکسترینقره ایارغوانیسبز روشن |
| درگاه اتصال شارژ : | USB-C |
| نسخه USB | USB 2.0 |
| حسگرها : | حسگر اثر انگشتحسگر روشناییحسگر ژئومغناطیسیحسگر ژیروسکوپحسگر هالشتابسنج |
| قلم دیجیتال | دارد (S Pen) |
| اندازه صفحه نمایش : | 12.4 Inch |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه : | 84.3% |
| نوع پنل صفحه نمایش : | TFT |
| دقت صفحه نمایش : | 1600 × 2560 (WQXGA) |
| نسبت تصویر : | 16:10 |
| نرخ نوسازی تصویر : | 90Hz |
| عمق رنگ : | 8bit (16.7 میلیون رنگ) |
| تراکم پیکسل : | 243PPI |
| تراشه : | Exynos 1380 (5 nm) |
| پردازنده مرکزی : | 4x 2.4 GHz Cortex-A78 + 4x 2.0 GHz Cortex-A55 |
| پردازنده گرافیکی : | Mali-G68 MP5 |
| حافظه داخلی : | 256GB |
| ظرفیت حافظه RAM : | 12GB |
| کارت خوان(SD/MiroSD) : | MicroSD (تا 1 ترابایت) |
| وضوح دوربین | 8MP |
| فوکوس خودکار (دوربین پشت) | دارد |
| فلاش (دوربین پشت) : | ندارد |
| وضوح دوربین جلو : | 12MP |
| نهایت کیفیت ضبط ویدئو | 4K UHD با سرعت 30 فریم بر ثانیه (دوربین پشت) |
| نوع باتری : | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری : | 10090mAh |
| توان شارژ : | 45W با سیم |
| شبکه بیسیم WiFi : | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax • 2.4 GHz + 5 GHz • HE80 • MIMO • 1024-QAM |
| بلوتوث : | Bluetooth 5.3نامشخص |
| موقعیتیابی : | BeidouGalileoGlonassGPSQZSS |
| NFC : | ندارد |
| سیستم عامل : | Android 13 |
| رابط کاربری : | One UI 5.1 |
| صدای استریو | دارد |
| کیفیت پخش ویدئو | 4K UHD با سرعت 30 فریم بر ثانیه |
| تاریخ معرفی | 12 مهر 1402 |
| گارانتی | ۱۸ ماه گارانتی شرکتی – رجیستر شده + کد فعالسازی |








هنوز هیچ نظری ثبت نشده
شما می توانید برای این محصول اولین نظر رو بدهید.